Na forum NeoGaf.com pojawił się post, w którym jeden z użytkowników przedstawił zrzuty ekranu z nowego wyglądu klienta Origin. Jak zapewne wiecie Electronics Arts stara się, jak może “ułatwić” życie graczom w kwestii przechowywania ich wszystkich gier. Obecny klient od praktycznie samego początku nie przeszedł żadnej większej zmiany wyglądu. I jak na obecne czasy jest dość toporny, pod względem obsługi oraz funkcji.

Na powyższych zrzutach ekranu widać, że zmiana będzie spora i zauważalna. Ułatwione ma być przeglądanie biblioteki gier oraz grupowanie tytułów, dzięki filtrom. Menu ustawień to także duża zmiana. Od teraz będzie zrobione na całą szerokość aplikacji i dopasowane dynamicznie do jej rozmiaru.


ŹRÓDŁOneogaf.com
Poprzedni artykułKurs przygotowawczy CompTIA A+ 2016 dostępny z 94% zniżką
Następny artykułTransced StoreJet 25CK3 – wytrzymała obudowa z USB 3.0
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.