Firma Dropbox oficjalnie uruchomiła usługę Dropbox Paper. Usługa ma być alternatywą dla Google Docs, czy Office Online. Interfejs aplikacji jest niezwykle prosty i czytelny. W kilka chwil można przetestować wszystkie dostępne opcje, jakie oferuje. Po skończeniu projektu, można go zapisać na dysku w chmurze, do pliku Word lub Markdown.

Dużym plusem jest dobra integracja z Dropbox. Jedyne, co zauważyliśmy to brak możliwości wyboru swoich obecnych katalogów. Być może poprawią to w przyszłości.


Poprzedni artykułW American Truck Simulator pojawi się mapa Nowy Meksyk
Następny artykułNatec Jaguar – nowa mysz bezprzewodowa do pracy biurowej
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.