Valve udostępniło aktualizację The New Journey do gry DOTA 2. Według numeracji jest to już siódma większa aktualizacja, jak została wydana od czasu oficjalnej premiery. Pierwszą zauważalną nowością jest nowy interfejs użytkownika. Ma on umożliwić lepszą kontrolę bohatera na mapie, ale także ocenę całej sytuacji. Zmiana dotknęła także ekranu wczytywania, ekranu wyboru postaci oraz fazy planowania meczu.

W grze pojawił się także nowy bohater, nie powiązany w żaden sposób z oryginalną rozgrywką Defense of the Ancient – Monkey King. Posiada on sporo ciekawych umiejętności.

Dodano nowe drzewka talentów na następujących poziomach: 10, 15, 20 i 25. Rozwijać będzie można jedynie tylko jeden określony kierunek. Pojawił się plecak, do którego będzie można włożyć 3 dowolne przedmioty. Pozwoli to na szybkie podmienianie w dowolnym momencie.

Sporo zmian dotknęło samą mapę. Przeniesiono Roshana w górną część mapy w miejscu dawnej runy. Przerobiono całkowicie dżungle po obu stronach. Pojawiły się nowe lokacje dla run. Do tego obok Ukrytych sklepów dodano nowe typy budynków – Shrines.


Poprzedni artykułSpace Hulk: Deathwing – staw czoła obcym zwanym genokradami
Następny artykułRuneScape otrzyma finałową misję Silske’s Endgame
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.