Valve wydało kolejną aktualizację dla gry DOTA 2The First Blood Update, która przynosi sporo nowości i poprawek. Pojawiła się możliwość lokalnego tworzenia gier ze znajomymi w tej samej sieci. Do tej pory cała rozgrywka odbywała się na serwerach Valve, a od teraz będzie można używać własnej maszyny do tego celu. Dodano tryb kapitanów w rozgrywce losowego wybierania 24 bohaterów. Każda z drużyn otrzymuje możliwość zbanowania do dwóch championów oraz zarezerwowania sobie wyboru przed przeciwnikiem.

Plecak zmieniono na zbrojownie, która stała się o wiele bardziej czytelna i łatwiejsza w obsłudze. Dostępne są odpowiednie filtry do nawigowania po przedmiotach. Pojawił się specjalny zestaw z gry Portal, nawiązujący wyglądem i głosami.

Dokonano kilku innych zmian oraz naprawiono uciążliwe błędy w interfejsie i rozgrywce.


Poprzedni artykułnVidia Forceware 327.23 dla systemów Windows z dwoma nowymi profilami SLI i strumieniowaniem z karty graficznej na konsolę Shield
Następny artykułTP-Link TL-WA750RE – wzmacniacz sieci dla niewymagających
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.