Valve razem ze społecznością ogłosili wydanie gry DOTA 2, kultowego następcy Defense of the Ancients z Warcrafta III. DOTA była modyfikacją mapy do Warcrafta III, w której dwie drużyny po pięciu graczy stawały na przeciw siebie i musiały zniszczyć tzw. starożytne budowle w bazie wroga. Pierwsza wersja gry jest datowana na rok 2003, w międzyczasie przechodząc sporą ewolucję. Przez ten okres powstało wiele jej klonów: League of Legends czy Heroes of Newerth.

DOTA 2 - The beta is over

Od wczorajszych godzin wieczornych dostępna jest DOTA 2 test dla systemów Linux. Zaczęliśmy już testy i w niedługim czasie udostępnimy informacje w tej sprawie


Poprzedni artykułSapphire Radeon HD 7730 1 GB DDR5 i Radeon HD 7730 2 GB DDR3 – dwie karty graficzne dla oszczędnych
Następny artykułCooler Master G500, G600 i G700 – wydajne zasilacze z serii G
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.