W tym artykule poruszę trochę temat związany z domenami. Od bardzo dawna jest tak, że  jedną z najlepszych domen jest ta, która będzie w swojej nazwie zawierać jakieś słowo kluczowe, na które jest np. pozycjonowana i nie zaprzeczam tego. Jednak spójrzmy też z innej strony. Przykładowo domeny ? Google.pl, Onet.pl, Interia.pl.. w swoich nazwach nie zawierają słów kluczowych jednak są łatwe do zapamiętania i nie są długie i to właśnie chodzi w tym wszystkim.

Nie musimy zawsze wydawać po kilka tysięcy na super domeny, wymyślmy coś krótkiego, oryginalnego, łatwo zapamiętywanego. Jestem przekonany w stu procentach, że jeśli odpowiednio dobierzemy nazwę naszej domeny zostanie szybko zapamiętana i rozpoznawalna przez użytkowników.

Kolejna sprawa, którą domenę użytkownik łatwiej zapamięta, taką krótką, chwytliwą czy domenę wraz ze słowem kluczowym i dwoma myślnikami w nazwie. Jest to tylko przykład, który ma zobrazować to, że wcale nie musimy wydawać dużych sum na domenę. Oczywiście nie mówię tutaj o domenach przykładowo trzyznakowych bo te są warte swoich sum.


Poprzedni artykułJak przygotować się do tworzenia layoutu ?
Następny artykułDomena za 1zł ale czy sie opłaca ?
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.