Studio Jujubee S.A. zapowiedziało, że już 15 marca 2018 roku ukaże się pierwszy dodatek do gry Realpolitiks o nazwie New Power. Rozszerzenie wprowadzi mini-scenariusz “Koreański kryzys” cechujący się wprowadzeniem rzeczywistego zagrożenia nuklearnego ze strony Korei Północnej. Gracze będą musieli wybrać jedną ze stron konfliktu i poradzić sobie z niezwykle ciężką sytuacją. Ich zadaniem będzie albo uniknięcie konfrontacji, albo doprowadzenie do niej.

W grze pojawią się organizacje pozarządowe, które będą próbowały wpływać na politykę oraz możliwość tworzenia większych jednostek terytorialnych drogą dyplomacji. Grywalne narody we wspomnianym mini-scenariuszu to: USA, Chiny, Korea Północna, Japonia.

Studio wprowadzi także nowe opcje dyplomatyczne w polityce międzynarodowej. Obejmą one pakty o nieagresji oraz aneksje polityczne. Te drugie zaoferują możliwość powiększenia terytorium bez użycia wojska. Jednakże wszystko to będzie miało swoją cenę.


Poprzedni artykułFINAL FANTASY XV ROYAL EDITION – A Look Back
Następny artykułZnamy datę premiery gry Pillars of Eternity II: Deadfire
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.