Krakowski Park Technologiczny ujawnił nazwiska kolejnej trójki zaproszonych prelegentów na konferencję Digital Dragons 2017. Kolejni goście i punkty programu będą ujawniane wraz ze zbliżającym się terminem imprezy. O wejściówkę uprawniającą do udziału w konferencji warto jednak zatroszczyć się już teraz. Tylko do końca marca są one bowiem dostępne w obniżonej cenie.

Digital Dragons 2017 - Rami Ismail

Rami Ismail, to zagorzały przeciwnik klonowania gier, dla którego otwarte dzielenie się wiedzą i ciągłe poszukiwanie inspiracji w nieoczywistych miejscach jest podstawą niezależnego developmentu. Prowadził już wykłady na różne tematy podczas wielu imprez gamingowych na całym świecie.

Digital Dragons 2017 - Hirokazu Yasuhara

Hirokazu Yasuhara, związany od wielu lat z branżą projektant gier wideo, który współpracował z takimi gigantami jak Sega, Naughty Dog czy Nintendo. W jego dorobku można znaleźć takie klasyki jak: Sonic the Hedgehog, Jak and Daxter i Uncharted: Drake’s Fortune. Od 2016 roku, Pan Yasuhara współpracuje z zespołem edukacyjnym Unity Technology Japan w zakresie tworzenia materiałów edukacyjnych dotyczących game-designu.

Digital Dragons 2017 - Peter Vesti Frendrup

Peter Vesti Frendrup, który był odpowiedzialny za takie hity jak Far Cry 4, Splinter Cell: Blacklist, kampanię w Battlefield 1 oraz niedawno wydany do niego dodatek „They Shall Not Pass”, może opowiedzieć wiele o sztuce projektowania gier w dużych zespołach.

Tym samym wymienieni prelegenci dołączają do gwiazdorskiej obsady Digital Dragons 2017. Obok nich w Krakowie pojawią się ujawnieni wcześniej: Sam Lake, John Romero, Daniel Varva, Brian Upton czy James Ohlen. Obok nich prelekcje poprowadzą również polscy twórcy pracujący w czołowych studiach produkujących gry. Łącznie organizatorzy przewidują 100 godzin wykładów i prelekcji prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży.


Poprzedni artykułFuturemark dodał obsługę interfejsu Vulkan w aplikacji 3DMark
Następny artykułDestiny: Age of Triumph dostępny do pobrania dla wszystkich
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.