Deepcool zaprezentował zestaw chłodzenia wodnego typu All-in-One – Deepcool Castle 240EX. Składa się on z trzech elementów: pompy wodnej, radiatora z wentylatorami oraz łączących te części szczelnych wężyków. Zastosowano tutaj autorską technologię Anti-leak zapobiegającą przeciekom. Pompa zbudowana jest z miedzi, a dokładniej z dużej liczby małych, miedzianych blaszek.

Ma to ulepszyć przekazywanie ciepła do cieczy chłodzącej. Pompa ma konstrukcję dwukomorową oraz wyposażono ją w wielobarwne podświetlenie. Tę ostatnią funkcję można regulować z użyciem kontrolera lub dostępnego oprogramowania.

Chłodnica Deepcool Castle 240EX ma wymiary 282 x 120 x 27 mm i została wykonana z aluminium. Do całości przymocowane są dwa 120 mm wentylatory Deepcool TF120 S o prędkości od 500 do 1800 obrotów na minutę. Każdy z nich ma łopatki mające perforację na końcach, co zmniejsza generowany hałas.

Deepcool wycenił chłodzenie na kwotę 550 zł.

 


Poprzedni artykułGwarancja Premium – nowy program VIP dla wybranych urządzeń HP
Następny artykułSapphire rejestruje pokaźną ilość nazwa dla serii Radeon RX 5000
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.