Deep Diving VR od studia Jujubee już jest dostępny na platformie Steam. Tym samym znana gra o eksploracji mórz i oceanów doczekała się wersji w wirtualnej rzeczywistości. Wspierane są wszystkie dostępne na rynku kontrolery: Oculus Touch, HTC Vive. Deweloperzy planują również wydanie gry na platformach Oculus oraz Viveport w tym miesiącu. Twórcy są przekonani, że ich najnowsza produkcja przyniesie zupełnie nowy poziom rozrywki dla żądnego podwodnych przygód gracza.

Stworzenie gry ma na celu zwiększenie świadomości na temat obecnego stanu zdrowia naszych oceanów i mórz. Inicjatywa Games Beyond to zaproszenie do czerpania przyjemności z grania, jednocześnie przypominając o bieżących problemach świata. Wprowadzenie gry do wirtualnej rzeczywistości umożliwia graczom pełne zanurzenie się w tym pięknym, podwodnym świecie, który aktualnie jest drastycznie zaniedbany.

Deep Diving można zakupić na platformach Steam oraz GOG z 50% zniżką. Deep Diving VR natomiast można kupić na platformie Steam z 15% zniżką. Dodatek Adventure Pack jest również dostępny w wersji VR w cenie $7.99.


Poprzedni artykułG.SKILL Trident Z Royal podkręcone do prędkości 6016.8 MHz
Następny artykułSystem Shock 3 pokazane na krótki materiale filmowym
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.