TP-Link Polska udostępnił wszystkim kwartalnik CONNECTED nr 2/2014, bezpłatny magazyn poświęcony nowym technologiom i komunikacji. Na jego łamach znajdziemy wiele przydatnych informacji, które ułatwią orientację w rzeczywistości, w której na każdym kroku wykorzystujemy technologie łączności sieciowej. Pismo będzie wychodzić jedynie w wersji elektronicznej, jako dokumenty PDF oraz aplikacje na systemy mobilne.

CONNECTED nr 2.2014

Najnowsze wydanie poświęcone jest internetowi w podróży. Prezentujemy aplikacje przydatne w trakcie wakacyjnych wojaży, pokazujemy gadżety, które powinny znaleźć się w każdym plecaku, a na dokładkę rozszerzamy zasięg… balonem i testujemy głośnik na motorówce. Doradzamy również jak wybrać ofertę dostępu do Internetu za granicą i zastanawiamy się kto zapłaci za koniec roamingu.


Poprzedni artykułZOTAC GeForce GT 740
Następny artykułZalman ZM-GM4 – precyzyjne dopasowanie do dłoni
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.