Podczas odbywających się targów Computex 2017 firma Cooler Master zaprezentuje sporo nowości. Pojawi się nowe chłodzenie, roboczo nazwane UFO. Będzie to następca MasterAir Maker 8: jeszcze większy i efektywniejszy w działaniu niż jego poprzednik. UFO będzie oparte o nowy sposób łączenia LHP (loop heat pipe) z podstawą komory parowej. Zostaną ujawnione nowe akcesoria dla dotychczasowych obudów.

Producent pokaże także nową serię obudów o specjalnym wyglądzie i kompaktowych rozmiarach. Na imprezie pojawią się też nowe peryferia, sygnowane marką Cooler Master. Wśród nowości znajdą się m.in. dwie myszki, słuchawki i zestaw gamingowy.

Computex 2017 - Cooler Master

Nowy zasilacz będzie z kolei uszczuplony o kilka zbędnych części. Zabieg ten nie pogorszy jednak sprawności PSU, a dzięki niemu urządzenie będzie znacznie cichsze. Dodatkowo osłona izolacyjna i płaskie przewody będą występować… w różnych wariantach kolorystycznych.

Computex 2017 - Cooler Master

Na stoisku Cooler Mastera zjawią się również zwycięzcy tegorocznej edycji Case Mod World Series. Artyści zaprezentują swoje umiejętności modderskie, natomiast publiczność może liczyć na liczne konkursy, w których do wygrania będą m.in. części z przygotowanych przez modderów prac.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments