Podczas odbywających się targów Computex 2017 firma Cooler Master zaprezentuje sporo nowości. Pojawi się nowe chłodzenie, roboczo nazwane UFO. Będzie to następca MasterAir Maker 8: jeszcze większy i efektywniejszy w działaniu niż jego poprzednik. UFO będzie oparte o nowy sposób łączenia LHP (loop heat pipe) z podstawą komory parowej. Zostaną ujawnione nowe akcesoria dla dotychczasowych obudów.

Producent pokaże także nową serię obudów o specjalnym wyglądzie i kompaktowych rozmiarach. Na imprezie pojawią się też nowe peryferia, sygnowane marką Cooler Master. Wśród nowości znajdą się m.in. dwie myszki, słuchawki i zestaw gamingowy.

Computex 2017 - Cooler Master

Nowy zasilacz będzie z kolei uszczuplony o kilka zbędnych części. Zabieg ten nie pogorszy jednak sprawności PSU, a dzięki niemu urządzenie będzie znacznie cichsze. Dodatkowo osłona izolacyjna i płaskie przewody będą występować… w różnych wariantach kolorystycznych.

Computex 2017 - Cooler Master

Na stoisku Cooler Mastera zjawią się również zwycięzcy tegorocznej edycji Case Mod World Series. Artyści zaprezentują swoje umiejętności modderskie, natomiast publiczność może liczyć na liczne konkursy, w których do wygrania będą m.in. części z przygotowanych przez modderów prac.


Poprzedni artykułAMD prezentuje EPYC, Ryzen Threadripper oraz Radeon RX Vega
Następny artykułAGESA 1.0.0.6 – czyli aktualizacja mikrokodów pamięci dla AM4
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.