W czasie trwania targów CES 2020 firma ZOTAC zaprezentowała dwa nowe minikomputery: ZBOX CA621 Nano i ZBOX MA621 Nano. Zostały one wyposażone w dwurdzeniowy procesor Ryzen 3 3200U z grafiką Radeon Vega 3. TDP tego układu wynosi zaledwie 15 Watów, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w codziennych zastosowaniach. Warto także nadmienić, że ZBOX CA621 Nano jest całkowicie pasywną jednostką.

Obudowa ma strukturę plastra miodu, która ułatwia wentylację powietrza. Do chłodzenia procesora zbudowano specjalny pasywny radiator z dużą ilością aluminiowych żeberek. Jest on dopasowany do kształtu obudowy i wygięty w literę n.

W przypadku ZBOX MA621 Nano obudowa ma kształ prostopadłościanu z otworami po kilku stronach. W środku zamontowano radiator z wentylatorem, który usuwa nadmiar zgromadzonego ciepła.

Z portów znajdziemy Gigabit Ethernet, 4 x USB 3.1 Gen1, WiFi 802.11ac, Bluetooth 5.0 oraz czytnik kart microSD. Prócz tego mamy złącze DisplayPort 1.2 i wyjście HDMI 2.0. Nie zabrakło także złącza Kensington lock do zabezpieczenia komputera przed kradzieżą.

 


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments