Firma Blizzard poinformowała, że zamierza zmienić nazwę swojej platformy online Battle.Net. Jak wiadomo jest wszystkim graczom, istnieje ona od prawie 20 lat. A dokładnie 30 listopada 1996 roku włączono pierwsze serwery, aby mogły obsłużyć słynne Diablo przez Internet. Nie jest znana obecnie nazwa, jak zostanie dodana do przedrostka Blizzard. Na rynku są już znane Blizzard Voice, czy Blizzard Streaming.

Sama nazwa zmiany ma pomóc nowym graczom w skojarzeniu jej z samym Blizzardem, ponieważ teraz nie jest to do końca jasne.


ŹRÓDŁOworldofwarcraft.com
Poprzedni artykułSeven: The Days Long Gone – postapokaliptyczny RPG ze złodziejem
Następny artykułAMD rozdaje Deus Ex: Mankind Divided z procesorami FX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.