Bethesda Softworks wypuściła kolejny zwiastun do gry Prey. Jedną z nowości jest całkowicie polska wersja językowa tego filmu. Jeżeli tak będzie wyglądał cały dubbing w grze, to wielu fanów powinno być zadowolonych. Sam film nosi tytuł: Prey – broń, gadżety i sprzęt z laboratoriów sprzętowych stacji badawczej Talos 1. Ukazuje to, co gracz będzie miał do dyspozycji w grze.

Talos 1 to ośrodek badawczy w przestrzeni kosmicznej. Główny bohater trafia tam, jako obiekt eksperymentów, które mają go ulepszyć. Akcja gry rozpoczyna się w 2032 roku, kiedy to Morgan Yuu budzi się i odkrywa, że cała placówka badawcza została przejęta przez rasę obcych.


Poprzedni artykułBlizzard udostępnia łatkę 1.28 do gry Warcraft III
Następny artykułQuake Champions pokazuje pełną rozgrywkę z perspektywy bohatera
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.