Podczas Intel Extreme Masters Katowice 2017 na stoisku sklepu Zadowolenie.pl, zostanie zlokalizowana strefa monitorów z gamingowej serii AOC AGON. Zwiedzający będą mogli na nim rozegrać turnieje w League of Legends oraz CS: GO na monitorach AG241QX oraz AG352QCX. Pierwszy z nich jest modelem o przekątnej 24 cale, rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli i odświeżaniu 144 Hz. Drugi jest znacznie większą konstrukcją z zakrzywionym, ultrapanoramicznym panelem VA o przekątnej 35 cali i odświeżaniem 200 Hz. Oba charakteryzują się wsparciem dla AMD FreeSync.

Na stoisku będzie można spotkać Arka „Radjo_log” Popiela, Paulę „MissMinions” Zalewską oraz członków zespołu e-sportowego Team Liquid.


Poprzedni artykułNVIDIA wprowadza GeForce GTX 1080 Ti – kolejnego potwora na architekturze Pascal
Następny artykułIntel Extreme Masters 2017 w Katowicach oficjalnie rozpoczęte
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.