Firma Ubisoft zapowiedziała grę Anno 1800. Prezentacja tytułu odbyła się podczas targów Gamescom 2017. Za prace ma odpowiedzialne jest studio Blue Byte. Tym razem znajdziemy się w czasach rewolucji przemysłowej, gdzie industrializacja ma bardzo duży wpływ na ekonomię. Dodatkowo odkrycia geograficzne i naukowe również mogą okazać się bardzo pomocne. Nie zabraknie także dobrze znanej dyplomacji i wymiany handlowej.

Anno 1800 zaoferuje nam kampanię dla jednego gracza, tryb wieloosobowy oraz moduł wolnej gry. Ten ostatni jest bardzo dobrze znany i potrafi wciągnąć na wiele godzin zabawy. Prócz tego pojawią się również różnego rodzaju scenariusze do zrobienia.

Anno 1800 zostało zapowiedziane podczas Gamescom 2017 1

Anno 1800 zostało zapowiedziane podczas Gamescom 2017 2

Anno 1800 zostało zapowiedziane podczas Gamescom 2017 3

Anno 1800 zostało zapowiedziane podczas Gamescom 2017 4

Anno 1800 zostało zapowiedziane podczas Gamescom 2017 5

Anno 1800 zostało zapowiedziane podczas Gamescom 2017 6


Poprzedni artykułNad Middle-earth: Shadow of War pracują cztery różne firmy
Następny artykułF1 2017 – zasiądź za bolidem Formuły 1 w nowym wydaniu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.