W czasie targów E3 firma AMD ogłosiła współpracę z Ubisoft nad grą Tom Clancy’s The Division 2. Ma to zapewnić użytkownikom kart Radeon maksymalną wydajność i optymalizację. Chodzi tutaj o takie technologie jak DirectX12, Rapid Packed Math i Shader Intrinsics. Warto wspomnieć, że już wcześniej firma AMD pomagała w tworzeniu gier Far Cry 5.

Dodatkowo firma AMD omówiła poniższe technologie i działania partnerskie:

  • Nowy procesor Ryzen 7 2700X, czyli jeden z najnowszych procesorów AMD należący do 2. generacji Ryzen, zapewnia ponad 100 klatek na sekundę w grach AAA i eSportowych mając wciąż nadwyżki mocy, które gracze mogą spożytkować na transmisje na żywo, nagrywanie, współpracę i wiele innych.
  • Technologia Radeon FreeSync zapewnia płynną, pozbawioną błędów animacji rozgrywkę teraz także na ponad 20 nowych telewizorach Samsung, co czyni to rozwiązanie jeszcze bardziej powszechnym niż dotychczas (ponad 350 różnych modeli ekranów!). Tutaj można znaleźć listę telewizorów Samsung wspierających Radeon FreeSync, a tutaj wideo pokazujące jak prosto ją włączyć na komputerze.
  • Współpraca z drużynami takimi jak Fnatic – firma AMD wyposaża jednych z najlepszych zawodników eSportowych w potężne procesory Ryzen, dzięki czemu mogą oni skupić się na meczach, zamiast na sprzęcie czy jego obsłudze.

W trakcie swojego panelu firma AMD pokazała ponadto nowe partnerskie systemy do grania, w tym niedawno zaprezentowany notebook Acer Predator Helios 500 potwierdzając tym samym, że liczba komputerów klasy premium bazujących na technologiach AMD stale rośnie. Publiczność mogła zobaczyć, jak ten i inne komputery wykorzystujące rozwiązania AMD (np. Acer Nitro 50) w trakcie PC Gaming Show i na wystawie E3 uruchamiają gry takie jak Star Control®: Origins. Za optymalną płynność odpowiadały w nich 2. generacji procesory Ryzen oraz karty graficzne Radeon RX 580 i RX Vega 56.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments