AMD udostępniło sterowniki Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.5.1. Poprawiono obsługę gry Prey, dzięki czemu jej wydajność ma być wyższa do 4.7 procenta na karcie Radeon RX 580 8GB. Wprowadzono także profil Multi GPU dla tej samej gry. Usunięto problemy graficzne w grze Forza Horizon 3, które pojawiały się na niektórych mapach. Narzędzie Radeon WattMan potrafi poprawnie zapisać ustawienia graficzne dla kart Radeon R9 390.

Dla benchmarka Unigine Superposition dodano obsługę przełączanych układów graficznych, działających w konfiguracji XConnect lub Hybrid Graphics. Usunięto problemy w grze Civilization VI, gdzie gra mogła się samoczynnie wyłączyć, jeżeli użytkownik korzystał z konfiguracji Hybrid Graphics i grał w trybie okienkowym.


Poprzedni artykułRealpolitiks otrzymuje nowe mini-scenariusze i funkcje
Następny artykułAMD pracuje nad trzema układami AMD Radeon RX Vega
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.