Firma AMD udostępniła sterowniki Radeon Software Crimson ReLive 17.4.1. Dodano obsługę Asynchronous Spacewarp (ASW) dla okularów Oculus Rift. Rozwiązanie współpracuje z kartami graficznym Radeon R9 Fury, Radeon R9 390 i Radeon R9 290. Pojawiło się wsparcie dla Asynchronous Reprojection dla platformy SteamVR.

Z tą nowością kompatybilne są karty graficzne Radeon RX 480 i Radeon RX 470. Dodatkowo wymagany jest system operacyjny Windows 10. Dodano także obsługę DisplayPort 1.4 HBR3, podwójnych kabli do rozdzielczości 8K w 60 kl./s, oraz pojedynczych kabli do rozdzielczości 8K w 30 kl./s. Naprawiono również sporo błędów.


Poprzedni artykułCI Games ujawniło zawartość pre-ordera Sniper Ghost Warrior 3
Następny artykułUkłady AMD Radeon RX Vega wyciekły na slajdach w czasie trwania NDA
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.