Firma AMD przygotowała dla wszystkich nowy zestaw sterowników Radeon Software Crimson Edition 16.2. Najważniejszą zmianą jest pełen przygotowanie pod benchmark Ashes of the Singularity wykorzystujący interfejs DirectX 12.0 od firmy Microsoft. Prócz tego poprawiono jakość rozgrywki w takich grach, jak: Rise of the Tomb Raider, Fallout 4, Far Cry 4, czy World of Warcraft. AMD zaimplementowało także dwa nowe profile Crossfire dla gier The Division i XCOM 2.

Na koniec warto dodać, że karty graficzne Radeon R9 390 i Fury otrzymały status VR Recommended w teście SteamVR Performance Test.


Poprzedni artykułIntel Extreme Masters Katowice 2016 ze strefą Free To Play
Następny artykułIEM 2016, atrakcje od firmy Asus i marki Republic of Gamers
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.