AMD udostępniło sterowniki graficzne Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.2. W najnowszej wersji poprawiono obsługę dwóch ważnych gier: World War Z i Anno 1800. Pierwszy tytuł miał niedawno swoją premierę, natomiast drugi jest w fazie beta. Warto tutaj nadmienić, że sterowniki zapewniają do nawet 24% większą wydajności w stosunku do poprzedniej wersji. Naprawiono sporo błędów.

Wśród istotnych cech World War Z są:

  • Znakomita wydajność na kartach graficznych Radeon, które z łatwością zapewnią odpowiednią płynność od rozdzielczości 1080p, przez 1440p po 4K zarówno w trybie DirectX 11 jak i Vulkan.
  • Obsługa technologii Shader Intrinsics, która zapewnia bezpośrednią, niskopoziomową komunikację silnika gry z układem graficznym, dzięki czemu zminimalizowana jest ilość kodu niezbędnego do przetworzenia. Dzięki temu ogólna szybkość, responsywność i wydajność kart Radeon w World War Z jest jeszcze lepsza.
  • Obsługa technologii Rapid Packed Math i asynchroniczności, dzięki którym gra jeszcze lepiej wykorzystuje zasoby układu graficznego Radeon. Tym samym czas reakcji jest krótszy, a liczba klatek na sekundę wyższa.

Sterowniki Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.2 dostępne są do pobrania ze strony firmy AMD.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments