Firma Adobe zapowiedziała oficjalne zakończenie wsparcia dla technologii Flash. Stanie się to 31 grudnia 2020 roku, a do tego czasu firma będzie aktywnie wspierać wszystkich swoich partnerów. Po tej dacie skończy się aktualizowanie oraz rozprowadzanie jakichkolwiek wersji w internecie. Warto tutaj nadmienić, że technologia Flash, którą tak wszyscy nienawidzą spowodowała rozwój multimediów w internecie.

Wpierw stała się nośnikiem reklam, a następnie w wielu interaktywnych aplikacjach oraz grach. I to właśnie jego popularność oraz zamknięty kod sprawił, że zaczęto pracować nad standardem HTML5. Jesteśmy ciekawi, jakby się los potoczył w momencie uwolnienia kodu.


ŹRÓDŁOblogs.adobe.com
Poprzedni artykułASUS szykuje dwurdzeniową kartę AMD Radeon RX VEGA?
Następny artykułW Project CARS 2 powróci tryb kariery kierowcy. Sporo zmian będzie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.