Mirillis ogłosiło wydanie Action! 2.2. Jest to aplikacja do nagrywania i strumieniowania obrazy. Pozwala na zapisanie tego, co widzimy na naszym komputerze, w tym wszystkie gry, pulpit, aplikacje, muzykę oraz filmy z każdej strony internetowej. Action! LIVE Streaming współdziała dobrze z Twitch.tv, YouTube, hitbox, Facebook, Aliez.tv i innymi popularnymi portalami.

Zmiany, jakie zaszły:

  • Naprawione przerywanie nadawania (livestreaming) na systemach z kartami graficznymi AMD
  • Dodano możliwość nagrywania 2 urządzeń wejściowych audio (np. 2 mikrofony jednocześnie)
  • Dodano wsparcie nagrywania dźwięku mono
  • Poprawiony start aplikacji Action! w przypadku, gdy wygasła ważność danych logowania do serwisu livestreamingu
  • Poprawiono tryb nagrywania wybranej aplikacji (nagrywanie jedynie wygranej aplikacji, obraz pozostałych okien jest niewidoczny w nagraniu wideo)
  • Dodano nowy sposób powiadomień o dostępnych aktualizacjach

Poprawa stabilności programu


Poprzedni artykułMicrosoft udostępnia kod GVFS – Git Virtual File System
Następny artykułTranscend JetFlash 740 – pendrive z technologią pamięci SuperMLC
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.