Firma nVidia udostępniła nowy pakiet sterowników – nVidia GeForce Game Ready Driver 364.47. Sterowniki posiadają certyfikat WHQL i należą do serii Game Ready, co sugeruje ich zoptymalizowanie dla gier. Pojawiła się pełna obsługa Vulkan 1.0, czyli nowego interfejsu graficznego, rozwijanego przez Khronos Group. Zoptymalizowano kod pod takie gry, jak: Tom Clancy’s The Division, Hitmana, Ashesh of Singularity oraz Need for Speed. Dodano ponadto nowe profile SLI dla The Technomancer i Zui Zhong Bing Qi (Ultimate Weapon).

nVidia odradza korzystanie z technologii 3D Vision w takich grach, jak: Call of Duty: Black Ops 3, Far Cry Primal, Just Cause 3, Need for Speed czy Star Wars Battlefront (2015). Dodano natomiast jej pełną obsługę w grze Rise of the Tomb Raider.


Poprzedni artykułWestern Digital szykuje 8 TB dyski twarde
Następny artykułnVidia Pascal zostanie pokazana podczas GPU Technology Conference
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.