Futuremark udostępniło oficjalnie benchmark 3DMark Time Spy. Wykorzystuje on praktycznie wszystkie możliwości najnowszego API Microsoftu – DirectX 12. Dużą nowością są dwie ciekawe funkcje: Explicit Multi-Adapter – odpowiada za łączenie kart graficznych, oraz asynchroniczne obliczenia, które są obecnie domeną firmy AMD.

3DMark Time Spy powstawało we współpracy z takimi firmami, jak AMD, nVidia, Intel oraz Microsoft. Dzięki temu profesjonaliści otrzymują bardzo zaawansowane narzędzie do testowania swojego sprzętu, a dokładniej kart graficznych. Co ważne, nowy benchmark można uruchomić jedynie pod system Windows 10, który jako jedyny obsługuje biblioteki DirectX 12. Z okazji premiery firma Futuremark przygotowała specjalną promocję zniżkową, zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów.


Poprzedni artykułEVGA GTX 1060 SC na pierwszych zdjęciach w wersji mini-ITX
Następny artykułRuszyła przedsprzedaż biletów na Poznań Game Arena 2016
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.