Firma UL Benchmarks zaktualizowała benchmark 3Dmark Port Royal o obsługę NVIDIA DLSS. Nowy typ testu wykorzystuje technologię NVIDIA Deep Learning Super Sampling. Jest to nic innego, jak technologia głębokiego uczenia, która umożliwia wygładzanie krawędzi w sposób inteligentny. DLSS jest mniej obciążająca, aniżeli technologia TAA, zapewniając przy tym zauważalny wzrost wydajności.

Benchmark 3DMark Port Royal to nowe narzędzie do testowania wydajności kart graficznych. Wykorzystuje w pełni możliwości ray-traycingu. Jego premiera miała miejsce wczoraj.


ŹRÓDŁOnvidia.com
Poprzedni artykuł3DMark Port Royal oficjalnie udostępniony przez UL Benchmark
Następny artykułPrzed nami drugi sezon NoxFire League
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.