Intel przygotował nie lada gratkę – 300 dronów latało na niebie, podczas występu piosenkarki Lady Gaga. Urządzenia latały nad stadionem i wyświetlały flagę Stanów Zjednoczonych Ameryki. Wszystko odbyło się w czasie trwania imprezy Super Bowl. Jest to finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League (NFL), będący najważniejszym wydarzeniem sportowym roku w Stanach Zjednoczonych.

Następnie drony Intel Shooting Star zakończyły show Lady Gagi, formując na niebie logo Pepsi.

Intel Super Bowl 2017 - 300 dronów

Drony Intel Shooting Star to nowy rodzaj bezzałogowych statków powietrznych stworzonych w celach rozrywkowych, takich jak festiwale i inne imprezy masowe. Są one wyposażone w światła LED, które nie tylko pozwalają uzyskać ponad 4 miliardy barw, ale są także łatwo programowalne i pozwalają na wyświetlanie dowolnych animacji.

Ze względów bezpieczeństwa, pokaz dronów Intel Shooting Star na terenie NRG Stadium został nagrany wcześniej bez obecności publiczności, a następnie wyemitowany podczas występu Lady Gagi na żywo.


ŹRÓDŁOtechcrunch.com
Poprzedni artykułIntel szykuje nowe procesory Core i5-7640K i Core i7-7740K
Następny artykułThermalright Silver Arrow ITX-R – chłodzenie procesora dla zestawów mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.