Firma Natec zaprezentowała nową mysz do pracy biurowej – Natec Jaguar. Bezprzewodowa mysz może okazać się wygodnym rozwiązaniem w biurze. Gryzoń został wyposażony w nanoodbiornik USB 2.0. Dzięki technologii radiowej 2,4 GHz RF zasięg działania gryzonia wynosi do 10 m. W mysz wbudowano sensor optyczny, oparty na technologii Blue Sense. Umożliwia ona pracę na niemal każdej powierzchni.

Ważną cechą myszy Jaguar jest funkcja Auto-Speed. Reguluje ona czułość myszki w zależności, z jaką szybkością użytkownik porusza gryzoniem. Jest to przydatne rozwiązanie, zwłaszcza podczas pracy na więcej niż jednym monitorze. Nowy produkt Nateca wyposażono w sensor optyczny umożliwiający ustawienie maksymalnej czułości na poziomie 2400 DPI. Warto przy tym wspomnieć o trybie rolki – po jego włączeniu scroll działa znacznie szybciej i to bez wyczuwalnego progu. Takie rozwiązanie ma znacznie ułatwiać przewijanie bardzo długich dokumentów na ekranie.

Gryzoń posiada wbudowane akumulatory, które mają umożliwić bardzo długi czas pracy. Jak deklaruje producent, baterie w gryzoniu Nateca powinny działać do trzech lat. W czasie bezczynności, mysz przechodzi w stan hibernacji. Mysz Natec Jaguar kosztuje około 99,99 zł.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments