Naruto Online dostępne w otwartej becie, jako gra przeglądarkowa

0

Oasis Games przygotowało dla polskich graczy otwartą wersję beta przeglądarkowej gry MMORPG – Naruto Online. Tytuł jest dostępny od kilku lat na światowym rynku. W 2016 roku otrzymało oficjalny tytuł najlepszej gry przeglądarkowej w podsumowaniu roku serwisu Facebook. Dzięki Oasis Games, polscy gracze będą mogli zasmakować pojedynków u boku Naruto i jego przyjaciół w pełni zlokalizowanej wersji.

Naruto Online jest oparty w całości na motywach z mangi oraz serialu Naruto. Produkcja została stworzona przez developera Tencent na oficjalnej licencji Namco Bandai. Gracz wybiera jednego z pięciu wojowników ninja, przyporządkowanych do jednego z żywiołów: ognia, wody, ziemi, wiatru oraz pioruna. Wraz z nimi wyrusza w wędrówkę, by uczestniczyć w kluczowych scenach z anime w 9 dostępnych obecnie rozdziałach opowieści. W miarę zdobywania doświadczenia, gracze rekrutują do swojej drużyny kolejnych ninja doskonale znanych z Naruto, począwszy od samego głównego bohatera, Sasuke czy Sakury. Każdy może więc toczyć pojedynki za pomocą swojej ulubionej postaci.

Naruto Online oferuje turowy system walki, który wymaga od gracza taktycznego przygotowania drużyny przed starciem. Postaci, które tworzą jeden zespół w serialu, po dodaniu ich wspólnie do puli wybranych wojowników, zyskują dodatkowe zdolności i możliwość wykonywania efektownych combo. Ważne jest także odpowiednie wykorzystanie potężnych mocy Ninjutsu, by nie dać wrogom szans na kontratak. Drużyny graczy zdobywają doświadczenie dzięki eksploracji świata, wykonywaniu questów oraz uczestnictwie w licznych wydarzeniach. Wśród dostępnych trybów gry znajdziemy rozgrywkę jednoosobową, wspólne eksplorowanie dungeonów czy walki z tzw. globalnymi bossami oraz PvP, w którym można sprawdzić siły w starciu z drużynami innych graczy. Naruto Online posiada także ważny aspekt społecznościowy.