Mysz Mionix Castor dostępna w kolorach szarym, żółtym, różowym i turkusowym

0

Marka Mionix odświeżyła bardzo udaną mysz Castor, dodając jej w kilku wersjach kolorystycznych: szarym, żółtym, różowym i turkusowym. Producent zdecydował się na zastosowanie sensora optycznego PMW-3310, który pracuje z rozdzielczością 5 000 dpi. Wyższe wartości rozdzielczości są możliwe do osiągnięcia dzięki zastosowaniu interpolacji. Sercem bez zmian pozostaje procesor ARM, a także pamięć o pojemności 128 kB służąca do zapisu ustawień i profili.

Mionix Castor to mysz o ergonomii niesymetrycznej, dostosowanej dla osób praworęcznych. Mysz została wykonana z wysokiej jakości materiałów, tak aby mogła sprostać gamingowym wyzwaniom przez długie lata. Wymiary urządzenia to odpowiednio: 122,5× 70,5×40,2 mm, przy wadze wynoszącej 94 g. Zarówno boki, jak i grzbiet wykonano z tworzywa o gumowanej powierzchni, zapewniając właściwości przeciwpoślizgowe.

Poprzez oprogramowanie można również zapisać do pięciu profili, kontrolować podświetlanie w pełnej palecie RGB, zapisywać konfiguracje klawiszy makro i wiele więcej. Maksymalna częstotliwość taktowania USB wynosi 1000 Hz. Przybliżona cena nowych wariacji kolorystycznych nie odbiega od wartości bazowego modelu Castor, oscylującej w granicach 249 zł.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments