MSI MAG CORELIQUID 240R

MSI wprowadziło do sprzedaży kompaktowy zestaw chłodzenia cieczą – MSI MAG CORELIQUID 240R. Wyposażono je w dwa 120 mm wentylatory. Każdy z nich otrzymał podświetlenie z adresowalnymi diodami RGB. Ich prędkość obrotowa ustalona została w przedziale 500 – 2000 obrotów na minutę. Przepływ powietrza przy takich parametrach wynosi 21,63 – 78,73 CFM, a głośność to 14,3 – 34,3 dBA.

Węże łączące chodnicę z blokiem wodnym mają aż 40 cm długości, co umożliwia umiejscowienie chłodnicy w kilku miejscach w obudowie. Dla zwiększenia wytrzymałości na uszkodzenia oraz polepszenia wyglądu, węże umieszczono w nylonowych oplotach. W zestawie z chłodzeniem znajdują się zapinki do wszystkich popularnych podstawek procesora firm AMD oraz Intel, w tym również z segmentu HEDT.

MSI MAG CORELIQUID 240R

Blok wodny montowany na procesor również wyposażono w podświetlenie RGB z logiem smoka, które można przekręcać. Co ciekawe, pompka tłocząca ciecz została zamontowana w chłodnicy, a nie w bloku wodnym. Jej prędkość obrotowa wynosi 4200 RPM. Takie rozwiązanie pozwala zredukować głośność działania zestawu – masa chłodnicy i zawartej w niej cieczy minimalizuje drgania generowane przez pompkę.

MSI MAG CORELIQUID 240R

Chłodzenie będzie dostępne w wariancie z dołączonym kontrolerem obrotów wentylatorów. Ceny będą kształtować się następująco:

  • MSI MAG CORELIQUID 240R – 509 zł
  • MSI MAG CORELIQUID 240RH (z kontrolerem obrotów) – 599 zł

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments