Oficjalnie: mouz w HONORIS!

1
34
mouz
Fot. ESL - Adam Łakomy

Przebudowa składu w HONORIS trwa dalej. Mikołaj “mouz” Karolewski został nowym zawodnikiem organizacji założonej przez Wiktora “TaZa” Wojtasa oraz Filipa “NEO” Kubskiego, który do niedawna reprezentował organizację Pompa Team.

Już w maju Mikołaj “mouz” Karolewski dołączył do Pompa Teamu, żeby następnie od czerwca rozpocząć grę jako oficjalny zawodnik w składzie. Warto dodać, że z Pompa Team zdobył drugie miejsce podczas ESPORT NOW Cup. Grał również w kwalifikacjach do Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej.

– Obserwowałem od początku to, co razem budują TaZ i NEO. Zdaję sobie doskonale sprawę z trudności i wyzwań, jakie towarzyszą takim projektom. Tym bardziej jestem pod wrażeniem determinacji, którą pokazują zarówno na serwerze, jak i poza nim. To jeden z najważniejszych aspektów dla mnie. Dołączam do drużyny, która stawia sobie niezmiennie wysokie cele. Niewątpliwie wiąże się to ze sporą presją, ale znam to uczucie doskonale, zatem jestem gotowy współtworzyć z chłopakami kolejny rozdział w historii HONORIS – skomentował nowy zawodnik

Wczoraj do składu HONORIS dołączył Sebastian “fr3nd” Kuśmierz, który – tak samo jak mouz – reprezentował skład Pompa Teamu. Obecnie organizacja posiada 7-osobowy skład.

– Znamy się z Mikołajem od wielu lat. Czas, gdy graliśmy razem wspominam bardzo dobrze, dlatego gdy wyraził on zainteresowanie dołączeniem do HONORIS, nie potrzebowałem oglądać jego dem, by wyrobić sobie opinię. Doskonale wiem, jaki styl gry ma mouz i jakie są jego mocne strony, które bardzo przydadzą się nam w naszej grze. Dodatkowo jego wszechstronność i opanowanie są atutami nie do przecenienia. Mając na koncie grę pod wielką presją w prestiżowych turniejach międzynarodowych, mouz na pewno wniesie w szeregi HONORIS kolejne doświadczenie, z którego skorzysta cały zespół – komentuje Wiktor ‘TaZ’ Wojtas.

Co ważne, Mikołaj “mouz” Karolewski miał już okazję reprezentować skład z Wiktorem “TaZem” Wojtasem. Grali razem w Team Kinguin, devils.one oraz Aristocracy. Wygrali DreamHack Open w Montrealu, ZOTAC Cup Masters w Mediolanie, a także wywalczyli awans do ESL Pro League.

– Mouz to swoisty pomost pokoleniowy w HONORIS i ma to ogromne znaczenie dla dobrego funkcjonowania zespołu jako jedności. Chcemy wygrywać wszystko, co się da, z zespołem, w którym wszystkie role są optymalnie zaplanowane i dopasowane do indywidualnych charakterów i predyspozycji. Potrzebujemy czasu, by tę konstrukcję przebudować, ale DNA HONORIS pozostaje nietknięte – my zawsze będziemy łączyć doświadczenie z nieokiełznanym żywiołem młodości – komentuje z kolei Filip ‘NEO’ Kubski.

Aktualny skład HONORIS:

  • Filip “NEO” Kubski
  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Kacper “Grucha” Gruszeczka
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Łukasz “azizz” Kałkowski
  • Mikołaj “mouz” Karolewski
  • Sebastian “fr3nd” Kuśmierz
  • Szymon “Nodsury” Kościelniak (analityk)
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułVegi oraz Enzo oficjalnymi zawodnikami Izako Boars!
Następny artykułIzako Boars kończy współpracę z damskim składem CS:GO
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj