MODECOM COSPLAY SHOW PGA 2018 – konkurs cosplay

0

W czasie trwania targów Poznań Game Arena 2018 odbędzie się konkurs cosplay MODECOM COSPLAY SHOW PGA 2018. Jego organizatorem ma być firma MODECOM, a finał odbędzie się już 14 października 2018 roku. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu 8 października na specjalny formularz. Konkursem zaopiekuje się nasza Ambasadorka, Aleksandra ” Shappi” Tora. Jest to znana polska cosplayerka, biorąca czynny udział w zawodach międzynarodowych.

Przez 3 dni będzie można zobaczyć najlepszych cosplayerów z całej Polski. Jak co roku targi będą gościć na scenie finalistów konkursu Cosplay. Konkurs oceniać będzie profesjonalne jury, które kierować się będzie takimi kryteriami jak najlepsze wykonanie techniczne stroju czy odegranie charakteru postaci.

MODECOM COSPLAY SHOW PGA 2018

Cosplay to niesamowita pasja łącząca odgrywanie postaci jak i tworzenie przebrań. Jest to fenomen na skalę światową, który w Polsce jest już rozpowszechniony na dobre. W tym roku konkursem zaopiekuje się Ambasadorka targów – Aleksandra „Shappi” Tora. Jest ona polską cosplayerką, która w zawodach międzynarodowych została dwukrotnie uhonorowana tytułem Mistrza Europy. Shappi zadba o komfort uczestników podczas zbierania zgłoszeń jak i na samej imprezie.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments