Premiera gry Mirror’s Edge Catalyst ma nastąpić na początku czerwca tego roku. W tym czasie studio EA DICE udostępniło niektórym osobom zamkniętą betę tytuły, który ma być swoistym resetem marki. Mirror’s Edge Catalyst ma posiadać w pełni otwarty świat, gdzie cała akacja dzieję się w mieście Glass, będącym jedną z wielu metropolii futurystycznego, quasi-totalitarnego świata. W tej ponurej rzeczywistości władzę pełnią potężne korporacje, zrzeszone w tzw. Konglomeracie.

Gracz ponownie wcieli się w rolę biegaczki imieniem Faith, która do perfekcji opanowała sztukę poruszania się po wielkomiejskiej dżungli. Posiadając bardzo duże umiejętności akrobatyczne, pracuje jako kurier, dokonuje drobnych kradzieży oraz wykrada technologie przemysłowe.

Z ujawnionych niedawno zrzutów ekranu, możemy zobaczyć, jaką szatę graficzną zaoferuje nam Mirror’s Edge Catalyst. Według serwisu DSOGaming gra wykorzystuje w pełni wielordzeniowe procesory oraz wiele kart graficznych. Jest to możliwe, dzięki silnikowi Frostbite 3. Z ich wewnętrznych testów, do grania na ustawieniach ultra potrzeba przynajmniej 8 GB pamięci RAM i karty graficznej GeForce GTX 690 z 6 GB VRAM.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments