Miła „Yuuki” Irek ze studia MuHa Games wystąpi na Digital Dragons 2018

0

Podczas Digital Dragons 2018 pojawi się Miła „Yuuki” Irek ze studia MuHa Games. W firmie zajmuje ona obecnie stanowisko lead writer i quest designer. Wspomniane studio deweloperskie jest znane ze strategii 4X Thea: The Awakening. Gra jest osadzona w świecie inspirowanym mitologią i historią Słowian oraz stawiającej duży nacisk na aspekty survivalowe. Miła „Yuuki” Irek opowie gościom wydarzenia temat quest designu w grach będących hybrydami gatunkowymi.

Miła „Yuuki” Irek ze studia MuHa Games - Digital Dragons 2018

Prezentacja skupi się na praktycznym zastosowaniu narzędzia do edytowania wydarzeń w silniku Unity. Narzędzie pozwala na tworzenie kompleksowych zadań z zachowaniem prostoty i łatwości użytkowania. Poruszone zostaną tematy skryptowania, tagowania, rozgałęziania narracji i innych zabiegów mających dostarczyć graczom zróżnicowanych wyzwań, dostosowanych do każdego stylu gry.

Konferencja Digital Dragons 2018 odbędzie się w dniach 21-22 maja 2018 roku w Krakowie. Jest to obecnie największe wydarzenie w Europie Środkowej, skierowane do branży gier.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments