Michał „Snatchie” Rudzki dołącza do niemieckiego Sprout i zagra w składzie z Pawłem „Dycha” Dychą!

1
Fot. Beyond the Summit/ Todd Gutierrez

Właśnie dowiedzieliśmy się, że polski snajper Michał „snatchie” Rudzki zasili szeregi niemieckiego zespołu Sprout. Jak wiadomo od paru miesięcy barwy tej ekipy reprezentuje Paweł „dycha’ Dycha, a więc będziemy mogli oglądać polski duet.

Snatchie

Profesjonalna kariera 22-latka zaczęła się w 2016 roku od ekipy iNETKOXTV. Rok później przeszedł do zespołu AGO, gdzie swoją świetną grą zyskał dużą popularność i miano jednego z lepszych snajperów w Polsce. Michał szybko został zauważony przez najlepsze ekipy, więc jego przygoda z „Jastrzębiami” nie trwała zbyt długo. W sierpniu 2018 roku „snatchie” oficjalnie dołączył do Virtus.pro, gdzie także nie grał zbyt długo, ponieważ jego współpraca z organizacją zakończyła się 5 miesięcy temu. We wcześniej wspomnianych drużynach udało mu się zwyciężyć Mistrzostwa Polski Wiosna 2018 oraz osiągnąć miejsca na podium podczas V4 Future Sports Festival 2019 czy cs_summit 5.

Po długim okresie bez drużyny, gdzie polski zawodnik grywał w mixach lub pełnił rolę stand-ina w różnych zespołach wreszcie doczekał się nowego domu. Jest nim niemiecki zespół Sprout.

Sprout

Jak wiadomo wczoraj swoje odejście ze składu organizacji potwierdził Tomáš „oskar” Šťastný. 28-letni Czech reprezentował barwy zespołu zaledwie 4 miesiące. Mimo to przez ten okres nie pokazał się z wystarczająco dobrej strony co poskutkowało zakończeniem współpracy obu stron. Sam gracz uargumentował swoje odejście rozbieżnością pomysłów dotyczących gry i rozwoju drużyny.

Tak prezentuje się aktualny skład formacji:

  • Timo „Spiidi” Richter
  • Josef „faveN” Baumann
  • Denis „denis” Howell
  • Paweł „dycha” Dycha
  • Michał „snatchie” Rudzki
  • Niclas „enkay J” Krumhorn (trener)

Nie wiadomo kiedy drużyna rozegra swoje najbliższe spotkanie, ponieważ nie ogłosili jeszcze uczestnictwa w żadnym zbliżającym się turnieju. Miejmy jednak nadzieję, że już nie długo zobaczymy ich w akcji.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] nie mogło oczywiście zabraknąć Polaków. Naszych rodaków będziemy mogli oglądać w barwach Sprout oraz MAD […]