MIBR z powrotem dołącza do ESL Pro League.

0
37
mibrr
mibrr

MIBR w ostatniej chwili zmienia wcześniej podjętą decyzję, a więc zobaczymy Brazylijczyków podczas 11 sezonu ESL Pro League.

Do nie dawna wszyscy myśleli, że 11 sezon ESL Pro League odbędzie się bez udziału ekipy Gabriela “Fallena” Toledo. Wynikało to z deklaracji organizacji co do udziału w innym turnieju odbywającym się w tym okresie. Mowa oczywiście o FLASHPOINT rozgrywanym na początku w Los Angeles, a aktualnie online (z powodu wirusa ten turniej oraz ESL Pro League nie mogą odbywać się według planu tzn. offline). Teraz wszystko wygląda nieco inaczej. Drużyna poinformowała za pośrednictwem swojego twittera, że zasadność tej decyzji wynika z chęci zdobycia punktów w rankingu ESL Pro Tour, które pozwolą zakwalifikować się im na następną imprezę Masters Championship jaką jest ESL One Cologne. Tak prezentuje się grupa, w której wystąpi Fernando “fer” Alvarenga wraz z kolegami:

  • MIBR
  • Swole Patrol
  • 100 Thieves
  • Evil Geniuses
  • FURIA Esports
  • Team Liquid

Zmagania północnoamerykańskiej części ligi rozpoczynają się 26 marca.

Wszystkie spotkania ESL Pro League Season 11 North America będziemy mogli obejrzeć na kanale ESL_CSGO za pośrednictwem platofrmy twitch.tv

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułEra ITX – elegancka i kompaktowa obudowa mini-ITX od Fractal Design
Następny artykułPodsumowanie 6 dnia rozgrywek ESL Pro League Season 11.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj