Już niedługo odbędą się finały mistrzostw świata w grach komputerowych – Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach. Z tej okazji Intel przygotował dla fanów elektronicznej rozrywki specjalną ofertę. Każdy uczestnik, który kupi komputer ze specjalnej serii Intel Extreme Masters Limited Edition PC lub pecety dla graczy od jednego z producentów wystawiających się na Intel Extreme Masters w Spodku otrzyma zestaw czterech popularnych gier o łącznej wartości ok. 670 złotych.

Intel Extreme Masters 2016

W pakiecie gier znajdą się:

  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
  • Just Cause 3
  • Warface (w popularnej strzelance sieciowej otrzymujemy dodatkową zawartość o wartości ok. 80 złotych)
  • World of Warships (pakiet elementów o łącznej wartości ok. 100 złotych, w tym m.in. specjalną wersję statku, paczkę czterech flag oraz dublony)

Dodatkowo Intel przygotował także jedną aplikację – niespodziankę, którą gracze będą mogli odblokować wypełniając krótką ankietę.

Zasady promocji
Nabywcy produktów objętych promocyjną otrzymają unikatowy kod upoważniający do pobrania zestawu gier. Otrzymany kod należy wpisać na stronie http://gamingbundle.intel.com. Promocja dostępna jest u wybranych partnerów (m.in. Komputronik, x-kom, Alsen, NTT System, Morele, Sferis, Proline, Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, MSI) i obowiązuje do 31 lipca 2016 r.

Tegoroczny finał Intel Extreme Masters odbędzie się w katowickim Spodku w dniach 4 – 6 marca 2016 roku. Impreza zawita do stolicy Górnego Śląska już po raz czwarty. W tym roku do oficjalnych turniejów – StarCraft II i League of Legends dołączy CS:GO. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednak zakup biletu umożliwia wcześniejsze wejście do Spodka i daje szereg dodatkowych korzyści.

Partnerami turnieju Intel Extreme Masters są: Intel, ESL, Zowie, HyperX, Gigabyte, G2A.