CoolerMaster logo

Cooler Master wprowadziło do oferty obudowy MasterBox NR200 i MasterBox NR200P. Oba modele są adresowane do entuzjastów komputerów mini-ITX. Ich ważną funkcją jest opcja demontażu każdego panelu czy części ramy. Można dzięki temu uzyskać dostęp do wnętrza z dogodnej perspektywy. Zewnętrzne ścianki można zakładać i zdejmować bez potrzeby użycia narzędzi, podobnie jak górne wentylatory.

Obudowy Cooler Master MasterBox NR200 i NR200P są wykonane z grubej stali i ważą około siedmiu kilogramów. Ich wymiary wynoszą 376 x 185 x 292 mm. Użytkownicy będą mogli wybrać między białym i czarnym wariantem. Malowanie metodą proszkową ma zapewnić lepszą trwałość i odporność na zarysowania.

Wewnątrz obudów jest dość przestrzeni na trójslotowe karty graficzne, których długość nie powinna przekraczać 330 mm. W przypadku chłodzeń wodnych radiatory nie powinny mierzyć więcej, anżeli 280 mm. Aktywne chłodzenie procesora może mieć do 157 mm wysokości. Jest też miejsce na siedem dodatkowych wentylatorów.

Dwa z nich, o średnicy 120 mm i 92 mm, znajdują się w komplecie. Model Cooler Master MasterBox NR200P jest też wyposażony w uchwyt do pionowego montażu GPU. Dzięki temu użytkownicy, którzy zdecydują się na panel boczny z hartowanego szkła, mają zyskać efektowniejszy wygląd wnętrza. Z kolei osoby, które zamontują perforowaną ściankę, mają docenić łatwiejszy dostęp grafiki do chłodnego powietrza.

Obudowy Cooler Master zostały wycenione na 359 zł za MasterBox NR200 i 449 zł za NR200P


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments