Cooler Master wprowadził do sprzedaży chłodzenie nowej generacji – MasterAir Maker 8. Jest ono oparte na technologii komory powietrznej 3D, co powinno obniżyć temperaturę o ponad 10 stopni Celsjusza względem innych rozwiązań. Od komory odchodzi 8 rurek chłodzących. Na aluminiowym radiatorze zamontowano dwa wentylatory Silencio FP 140 mm (600-1800 RPM), które powinny być nie tylko ciche, ale również nie pobierać zbyt dużej ilości mocy.

Cooler Master po raz kolejny postawił na modularność w swoim produkcie. Górną osłonę można wymienić na jedną z proponowanych przez producenta (stonowaną lub przeźroczystą), lub dowolnie modyfikować i drukować na drukarce 3D. Wymianie podlegają także wspomniane wcześniej wentylatory, które mogą zostać zastąpione przez modele 120 lub 140 mm.

Chłodzenie MasterAir Maker 8 pasuje do wszystkich najnowszych procesorów Intel i AMD. Zgodnie z deklaracją firmy, powinien poradzić sobie także z modelami o współczynniku TDP (Termal Design Power) do 250 W. Wymiary produktu wynoszą 135 x 145 x 172 mm. Premiera produktu na polskim rynku zapowiedziana jest na lipiec 2016 roku. Cena ma wynosić 599 zł.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments