Studio BioWare udostępniło kolejny kilkuminutowy film z rozgrywką w Mass Effect: Andromeda. Tym razem twórcy skupili się na systemie rozwoju postaci oraz walce. Dowiadujemy się, że będzie dostępnych 300 umiejętności do wyboru, bez podziału i ograniczeń na klasy. Gracz będzie miał do wyboru różne profile, czyli rozwiązanie które zastąpi znane klasy postaci z poprzednich odsłon serii Mass Effect.

Im więcej punktów zainwestujemy w dany profil, tym więcej bonusów w nim otrzymamy. Np. profil Adept otrzyma dodatkowy czas trwania umiejętności, zwiększone obrażenia, czy skrócony czas odnawiania. Co ciekawe, będzie możliwość dowolnego przełączania się między nimi, bez ograniczeń. Ciekawe, jak wpłynie to na całą rozgrywkę.

Warto także wspomnieć o trzech aktywnych umiejętnościach. Będą one zawsze dostępne pod ręką, a do tego gracz będzie mógł zapisać do 4 zestawów zdolności. I co najważniejsze, w czasie walki będzie się można między nimi przełączać w dowolnym momencie.

Na koniec wspomniano o członkach drużyny. Można sterować ich ścieżką rozwoju i bez problemów wykorzystywać w walce.

Mass Effect: Andromeda trafi do sprzedaży 21 marca 2017 roku. Warto wspomnieć, że osoby posiadające abonament Origin Access (PC) otrzymają 16 marca 10 godzinną wersję próbną tego tytułu.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments