Marka Tenda, dostawca urządzeń sieciowych wraca na polski rynek

0

Tenda Technology poinformowała o powrocie na polski rynek. Firma od lat jest doceniana, jako dostawca urządzeń sieciowych. Cechuje je innowacyjność, dobra cena oraz wysoka jakość. Tenda kładzie bardzo duży nacisk na jakość produktów. Producent bardzo rygorystycznie przykłada się do kontroli jakości na wszystkich etapach powstawania produktu – od momentu jego projektowania, poprzez kontrolę materiałów aż do produkcji. Przedsiębiorstwo przeprowadza inspekcje w trakcie produkcji, montażu, przeprowadza także testy poprodukcyjne, czy testy oprogramowania.

Firma jest producentem skupionym na dynamicznym rozwoju marki w zakresie międzynarodowym. Dlatego też w ciągu ostatnich lat założyła 17 przedstawicielstw na świecie. Postał również oddział w Polsce, który docelowo będzie odpowiadać za operacje firmy w całej Europie. Tak więc stolica naszego kraju będzie główną siedzibą firmy Tenda w Europie. Dzięki temu przedsiębiorstwo oferuje pełne wsparcie techniczne, merytoryczne, serwisowe, a także posprzedażowe.

Tenda i Broadcom

Tenda Technology posiada strategiczne partnerstwo z firmą Broadcom, jednym z największych dostawców układów WiFi i mikroprocesorów na rynku. Dzięki temu produkty wykorzystują najnowsze technologie stosowane obecnie w segmencie sieci bezprzewodowych.

Wśród produktów wyróżnić można m.in. model Tenda F3, który jest doskonały dla użytkowników domowych oraz małych i średnich biur. Dobre parametry przy futurystycznym wyglądzie i umiarkowanej cenie spełnią oczekiwania większości użytkowników. Z drugiej strony inteligentny i piękny router Tenda AC15, czyli najbardziej zaawansowany router bezprzewodowy w ofercie firmy. Jest to dwupasmowy, gigabitowy sprzęt zaprojektowany specjalnie dla multimedialnej sieci gdzie równoczesne korzystanie z wielu urządzeń w tym samym czasie nie będzie już problemem. Warto przyjrzeć się przeglądnąć pełną ofertę produktów