Marka HIRO wprowadzi sporo nowości sprzętowych w 2018 roku

0

Marka HIRO pojawiła się na polskim rynku w 2017 roku. Wiele osób przyjęło ją z zadowoleniem. Na początek producent zaoferował komputery typu desktop oraz laptopy w wielu wariantach. Urządzenia zaprezentowano na wielu imprezach odbywających się w Polsce, a ich możliwości testowali gracze. Warto zaznaczyć, że marka sponsoruje kobiecy zespół esportowy Phoenix HIRO.

W 2018 roku na rynku pojawią się:

  • Nowe modele notebooków HIRO, z szerokim spektrum specyfikacji, odpowiadającym wyśrubowanym wymaganiom naszych klientów.
  • Mikrofony MILO i ICHOS, które powinny zainteresować przede wszystkim osoby chcące zacząć swoją przygodę ze streamingiem czy tworzeniem materiałów wideo na YouTube.
  • Słuchawki dla graczy GAMMA oraz PSI z wirtualnym dźwiękiem 5.1 i 7.1, wielokierunkowym, wyciszającym szumy mikrofonem oraz z dużymi 50 mm przetwornikami
  • Klawiatury z przełącznikami różnego typu (membranowe, hybrydowe i mechaniczne) w aluminiowych obudowach, z podświetlanymi klawiszami, w tym wybrane modele odporne na zalanie.
  • Fotel dla graczy oraz inne akcesoria, jak np. plecaki, podkładki, bungee do myszy czy nowe modele myszy.

Jestem przekonany, że w 2018 roku naszymi premierami zaskoczymy rynek. Rozszerzymy naszą ofertę laptopów o modele z procesorami nowej generacji Coffee Lake, kartami graficznymi GTX 1080, a nawet z dwoma GTX 1080 8GB, przy praktycznej dowolności w wyborze RAM oraz dysków twardych. Chcemy też zaskoczyć użytkowników dodatkowymi możliwościami personalizacji laptopów.

Oprócz tego miłośnicy grania, w zaledwie pół roku, będą mogli zapoznać się z nowymi mikrofonami, słuchawkami, klawiaturami, fotelami czy plecakami z serii HIRO. Naszą ambicją jest stworzenie prawdziwego ekosystemu zróżnicowanych urządzeń dla  graczy. Chcemy dać im szeroki wybór, bo wiemy, że różne gry czy style grania wymagają różnych narzędzi. Innymi słowy, chcemy być najbliżej graczy, jak to tylko możliwe.

– powiedział Grzegorz Kurek, Product Manager HIRO.