Serwis GameSessions.com udostępnił za darmo grę F1 2015. Tytuł pozwala nam na wcielenie się w rolę kierowcy bolidu Formuły 1. Gra jest oparta na nowym silniku graficznym i bardzo dobrze odwzorowuje szybkie bolidy FORMULA ONE. Dodatkowo twórcy wyposażyli ją w nowy telewizyjny format prezentacji, ubarwiający wyjątkową atmosferę dnia wyścigowego.

F1 2015 można pobrać za darmo do 5 grudnia 2015 roku. Wystarczy zarejestrować się na portalu www.gamesessions.com i pobrać klienta do zainstalowania gry. Następnie należy przez minimum 5 minut zagrać w grę, aby została ona na stałe dodana do naszej biblioteki.


Poprzedni artykułZOTAC VR GO 2.0 – nowa wersja mobilnego komputera do gier VR
Następny artykułIEM Chicago 2018: Amerykańsko-duński finał
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.