LOTTO partnerem Polskiej Ligii Esportowej!

0
66
Fot. Wikipedia

Podczas turnieju zorganizowanego na warszawskim Służewcu, LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów ogłoszono, że LOTTO wchodzi do świata e-sportu i staje się sponsorem Polskiej Ligii Esportowej.

Puchar Zdobywców Pucharów odbywa się w Warszawie na torze wyścigów konnych – Służewiec, w którym grają cztery drużyny z Polski, ale jedna z nich już odpadła – Actina PACT, przegrywając dwa mecze z Devils.One oraz X-KOM Team.

Podczas oficjalnej konferencji, zarówno prezes Totalizatora Sportowego, którym jest Olgierd Cieślik jak i członek zarządu FantasyExpo Krzysztof Stypułkowski poinformowali, że LOTTO będzie oficjalnym sponsorem Polskiej Ligii Esportowej.

“Wejście Totalizatora Sportowego i marki LOTTO w Polską Ligę Esportową oraz wszystkie inne inicjatywy spółki związane z polskim gamingiem są najlepszym dowodem na to, że patrzymy na współpracę ze środowiskiem e-sportowym jako działanie długofalowe, mając oczywiście na uwadze standardy bezpiecznej i odpowiedzialnej rozrywki. Nasze zainteresowanie rynkiem gamingowym, to między innymi efekt kolejnej dynamicznej fazy rozwoju jaką przechodzi spółka w ostatnim czasie. Od niedawna bowiem na polskim rynku istnieje możliwość grania online w najpopularniejsze gry LOTTO. Jesteśmy największym mecenasem polskiego sportu, chcemy być także postrzegani przez graczy jako największy mecenas polskiego e-sportu.”

powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego

 


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments