LOOT.BET/CS Season 7, w którym zagrają trzy, polskie drużyny

0
LOOT.BET
fot.NEO at DreamHack Masters Dallas 2019

Już niedługo rozpocznie się siódmy sezon LOOT.BET/CS Season. Wśród drużyn nie zabraknie ekip reprezentujących Polskę. Pula nagród wyniesie aż 50 000$. W lidze zobaczymy co najmniej trzy polskie zespoły, a na tym się nie kończy,  gdyż zostało jeszcze jedno miejsce dla drużyny z kwalifikacji.

W turnieju wezmą udział zespoły takie jak: ALTERNATE aTTaX, FATE Esports, HellRaisers, Nemiga Gaming, Nordavind czy SKADE, które możemy oglądać podczas ESEA MDL.
Jeśli chodzi o polskie akcenty turnieju, to zobaczymy takie formacje jak Actina PACT oraz Wisła All in! Games Kraków, które w ostatnich weekend mogliśmy oglądać podczas fazy  play-off ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020. Nie zabraknie także formacji prowadzonej przez Wiktora “TaZ” Wojtasa, czyli Honoris, które ostatnio dość przeciętnie spisało się podczas turnieju z serii Home Sweet Home. Relacja z ostatniego meczu Honoris, w którym Polacy ulegli Complexity .
W turnieju obejrzymy również finalistów 6. sezonu turnieju – Gambit Youngsters oraz wysoko notowanego w rankingu HLTV – HardLegion. Była drużyna Filipa “tudsoN” Tudev’a, Team Secret, także pojawi się podczas mistrzostw.

W gronie faworytów do zwycięstwa turnieju na pewno trzeba stawiać, dobrze grającą ostatnio Nemigę, czy Gambit Youngsters, które nieźle poradziło sobie podczas Home Sweet Home Cup 6. Czy może do walki włączy się któraś z polskich ekip? Tego dowiemy się już niebawem.

Lista uczestników:

LOOT.BETLOOT.BETLOOT.BETLOOT.BET
Actina PACTALTERNATE aTTaXApeksEspada
LOOT.BETLOOT.BETLOOT.BETLOOT.BET
FATE EsportsGambit YoungstersHard Legion EsportsHAVU Gaming
LOOT.BETLOOT.BETLOOT.BETLOOT.BET
HellRaisersHONORISNemiga GamingNordavind
LOOT.BET/CS Season 7, w którym zagrają trzy, polskie drużyny 1LOOT.BET/CS Season 7, w którym zagrają trzy, polskie drużyny 2LOOT.BET/CS Season 7, w którym zagrają trzy, polskie drużyny 3Slot – Eliminacje.
Team SecretSKADEWisła All in!

 

LOOT.BET/CS Season 7 będziemy mogli oglądać już od 9 czerwca, a potrwa do 7 lipca, pula nagród wyniesie 50 000$, a formatem turnieju będzie system szwajcarski, a następnie 8 najlepszych ekip zmierzy się w drabince pojedynczej eliminacji.

Wszystkie mecze będziemy mogli obejrzeć podczas oficjalnej transmisji na kanale UCC.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments