Marka Logitech G wprowadziła do swojej oferty nowe zestawy słuchawkowe – Logitech G433 7.1 Gaming Headset i Logitech G233 Prodigy Gaming Headset. Słuchawki występują w czterech wersjach kolorystycznych: Royal Blue, Fire Red, Triple Black oraz Camo Blue. W obu zestawach nakładki na nauszniki zostały uszyte z oddychającego, hybrydowego materiału. Dzięki temu można je łatwo zdjąć i uprać.

Oba zestawy szwajcarskiego posiadają opatentowane membrany Pro-G wykonane z hybrydowych materiałów. Zapewniają wysoką jakość oraz czyste tony w pełnej skali dźwięku – od najniższych po najwyższe, niezależnie od wykorzystywanego źródła: złącza analogowego czy wejścia USB.

Słuchawki Logitech G433 zostały wyposażone w technologię dźwięku przestrzennego 7.1 – DTS Headphone:X. Dzięki temu można usłyszeć wszystkie efekty, które zostały przewidziane przez twórców gier – kroki zbliżającego się przeciwnika czy kierunek, z którego nadchodzi. Dodatkowo użytkownik może ustawić różne poziomy głośności dla każdego z siedmiu kanałów. Nauszniki G433 zostały pokryte wysokiej jakości hydrofobową, odporną na plamy tkaniną. Dodatkowo do słuchawek G433 dodano drugi komplet nakładek z mikrofibry.

W Logitech G233 pałąk wykonano z czarnego, przyjemnego w dotyku materiału, a całość wykończono miękkimi nakładkami w kolorze Cyan Blue.

Logitech G233 Prodigy Gaming Headset

Słuchawki G433 i G233 wyposażono w odczepiany mikrofon z automatyczną niwelacją szumów i hałasów z otoczenia. Urządzenia otrzymały także certyfikat przyznawany przez komunikator głosowy Discord za najwyższą jakość i czystość dźwięku.

Zestawy słuchawkowe pojawią są dostępne w sprzedaży w cenie detalicznej – Logitech G433 – 569 PLN oraz Logitech G233 – 399 PLN.