Logitech G prezentuje słuchawki G PRO dla zawodowych graczy

0

Firma Logitech G zaprezentowała słuchawki Logitech G PRO. Zostały one wyposażone w membrany Pro-G, wykonane z hybrydowych materiałów najwyższej jakości. Ma to zapewniać dobre brzmienie, dynamiczny bas oraz wyraziste wysokie tony. Producent zadbał także o dobrą izolację dźwięków z otoczenia. A to dzięki specjalnym nausznikom wykonanym z ekoskóry. Gracze otrzymują także dodatkowy zestaw nauszników, stworzony z materiału przypominającego zamsz.

Słuchawki Logitech G PRO posiadają dobry mikrofon pojemnościowy. Wykorzystuje on wykorzystuje pop filtr, służący do wyeliminowania dźwięków związanych z szybko poruszającym się powietrzem.  Mikrofon można dowolnie wyginać.

Zestaw słuchawkowy do gier Logitech G PRO jest dostępny w kolorze czarnym. Ma lekką i wygodną konstrukcję, która łączy się za pomocą odpinanych, analogowych kabli, do których dołączono elementy sterujące głośnością.

Słuchawki Logitech G PRO są kompatybilne z komputerami osobistymi, konsolami (Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch), a także z urządzeniami mobilnymi.

Urządzenie będzie dostępne w kwietniu bieżącego roku, w spodziewanej cenie detalicznej 439 zł.