Logitech CRAFT – klawiatura z aluminiowym pokrętłem Korona

0

Firma Logitech wprowadziła do swojej oferty klawiaturę Logitech CRAFT. Wyposażono ją w specjalne, aluminiowe pokrętło – Koronę. Zapewnia ona szybki dostęp do menu kontekstowego. Poprzez dotknięcie, stuknięcie lub przekręcenie, można dostosować jasność, kontrast i nasycenie barw w Adobe Photoshop. Natomiast w programie Microsoft Excel pokrętło może zostać użyte do tworzenia i dostosowywania wielkości tabeli.

Urządzenie znajdzie swoje zastosowanie również w Microsoft Word – za pomocą Korony można dokonać zwiększenia i zmniejszenia czcionki. Przypisanie nowych funkcji jest możliwe poprzez użycie darmowego narzędzia Logitech Options.

Klawisze w Logitech CRAFT stworzono z myślą o wygodzie i zadowoleniu użytkownika. Oprócz przystępnego wyglądu, istotna jest również funkcjonalność przycisków. Każdy z klawiszy został zaprojektowany tak, by zapewnić stabilność i pewność podczas pracy.

Logitech CRAFT

Urządzenie posiada inteligentne podświetlenie. Potrafi wykryć zbliżające się ręce, co wywołuje odpowiednią reakcję świetlną. Ponadto automatycznie dostosowuje jasność podświetlenia w zależności od warunków, jakie panują w pomieszczeniu.

Klawiatura Logitech CRAFT jest już dostępna w sprzedaży na stronie Logitech.com, a także u wybranych partnerów handlowych. Spodziewana cena detaliczna wynosi 849 zł.